10minuta lajme shqip blue1
Amerikani i cili ndeshët me tigra...

03 Sep 2016

Ai është 45 vjeçar dhe lufton me tigërin  i cili peshon deri 180kg.

Ai është ndër trajnuesit më të kërkuar për kafshë në filmat e ndryshëm të Hollivudit, ai quhet Randy dhe nga tregon se vetëm një seriozitet i tyre mund të përfundoj me fatalitet, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Pevaqica Ushqimi 3D... »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android