10minuta lajme shqip blue1
Muri interaktiv që pushtoi botën

05 Sep 2016

" Para se të vdes...", muri interaktiv që pushtoi botën.

Ajo quhet Candy Chang dhe ideja e saj është përhapur në 70 vende të botës dhe 35 gjuhë të ndryshme, ku aty secili që dëshiron ta shpreh një dëshirë më të madhe dhe të fundit, për më shum shikojeni edhe ju videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android