10minuta lajme shqip blue1
Skifteri - Dasma

08 Sep 2016

Ky është personazhi më i famshëm i portokallis, Skfteri.

Në aventurën e tij të rradhës ai kësaj here preofesionin e tij prej hajni që e zhvillon në Itali, vendosi ta kryente në një darsem i maskuar si kamarier, për më tepër ju lutem ndiqeni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android