10minuta lajme shqip blue1
Djaloshi i verbër dallon 3 000 zëra të zogjve

10 Sep 2016

Ai është një djalosh i verbër i cili dallon 3.000 zëra të zogjëve.

Të gjithëve ju duket të jetë e mjaftueshme në mes të natyrës për të dëgjuar zërat e shpenzëve, këtë dëgjim absolut e kanë talent të rrallë, të cilin e kanë një në dhjetë mijë njerëz.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android