10minuta lajme shqip blue1
Vajza qe shpëtoi fal cirkut

11 Sep 2016

Ajo quhet Kayla Daiks ku ajo gjithmonë e kishte parë vetën me mbipeshë.

Ajo falë cirkut ka gjetur rrugëdaljen se si ta sfidojë Anoreksinë, gjithashtu ajo tregon se është më mire si të gjithë njerëzit në botë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android