10minuta lajme shqip blue1
Modelja me një krah

12 Sep 2016

Dëshira për të jetuar dhe për të pasur hobi nuk vdes kurr.

Këtë më së miri na tregon modelja e famshme që ka protezë në njërin krah. Ajo quhet Rebekah Marine dhe ka arritur në pistat më të veçanta të industrisë së modës, ajo në fillim kishte menduar se asnjëher nuk do ta pranojn me këtë gjendje mirëpo si i eci puna asaj kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android