10minuta lajme shqip blue1
Nxënësit e “ngucin” Veselin në Ditën e Demokracisë

15 Sep 2016

Holli i Kuvendit ishte mbushur përplot njerëz në Ditën Ndërkombëtare të Demokracisë.

Në mesin e tyre kishte edhe nxënës të shkollave të mesme. Ata përveç që ishin të zhurmshëm në një farë forme edhe e kanë provokuar kryetarin e Kosovës Kadri Veseli.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android