10minuta lajme shqip blue1
I kushtoi 50 vite të jetës së tij ndërtimit të katedrales

16 Sep 2016

I kushtoi 50 vite të jetës së tij ndërtimit të katedrales në qytetin spanjoll të Mehorada.

Ai quhet Justi Martines ndërtoi katedralen nga materiale të ricikluara dhe mbeturina, një nga veprat arkitektonike në botë kjo është.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android