10minuta lajme shqip blue1
Me peshë 81 kilogram, kurorëzohet Miss Peru

18 Sep 2016

19 vjeçarja me peshë 81 kilogram kurorëzohet me Miss Peru 2016.

Ajo quhet Mirella Paz, dhe ajo thotë se gjithmon e ka pasur të vështirë gjendjen me mbipeshë, por vetbesimi i saj ka ndikuar që ti shfaqte linjat e saja ashtu siç ishte, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android