10minuta lajme shqip blue1
RTV Kashari

22 Sep 2016

Këtë verë që e lam ishin deshmitar të kampionatitit evropian që u mbajt në Francë.

Mirëpo kësaj here interesimi jonë ishte shum më i madhe pasi që merrte pjesë për her të parë kombetarja shqiptare, se si janë bërë gati për në Paris dy gazetaret e famshmëm të tv kasharit shikojeni edhe ju vet.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android