10minuta lajme shqip blue1
Policia dhe bastorja

23 Sep 2016

Edhe policët nganjëher kur nuk munden të shikojn futboll ata vetëm e ndëgjojnë.

Kjo e fundit ishte kur ata edhe kishin luajtur edhe bastore sepse nuk kan të holla për ta mbajtur familjen, por se a fitojn ata kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android