10minuta lajme shqip blue1
Telenovela Indiau Nje Historau Dashurau

24 Sep 2016

Të gjithë ne jemi dëshmitar se sa shum i kanë kapluar televizionet tona telenovelat induse apo latine.

Të frymëzuar nga kjo frymë dhe nga temat e tyre sentimentale në vazhdim mund të ndiqni se si aktorët e portokallis luajnë një histori dashurie induse.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android