10minuta lajme shqip blue1
Policat e postbllokut

26 Sep 2016

Nëse në Angli krimi zbulohet 3 orë para se te ndodhe, tek ne kriminelet zbulojn policët 3 ditë përpara.

Natyrisht kjo ishte një barcolet ndërsa në vazhdim mund të ndiqni një diskutim midis dy policëve të portokoallis rreth nderit familjar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android