10minuta lajme shqip blue1
Gjyshja 93 vjeçare e cila ushtron arte marciale

27 Sep 2016

Ajo është 93 vjeçare dhe ushtron arte marciale të Kong- fuaj.

Ajo quhet Zhang Hexian dhe zgjohet në 4 të mëngjesit për të ushtruar, gjithashtu ajo thotë se gjithësecili duhet të ketë një metodë të mbrojtjes.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android