10minuta lajme shqip blue1
Qeni që ka veshje prej 30 000 dollarëve

28 Sep 2016

Queenie quhet qeni që ka veshje prej 30.000 dollarëve.

Ajo quhet Josephine Carter është 50 vjeçare dhe kujdeset për qeninueenie, por vetëm veshja e tij kushton 30 000 dollarë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android