10minuta lajme shqip blue1
Prishja e objektit ne Lushnje

30 Sep 2016

Jo gjithmon jemi të kënaqur me ato që kemi.

Nganjëher nga ambicia e tepër bëjmë gjithqka, mirëpo kjo e fundit tregon se në Shqipëri nuk ka nevoj për tritol për të bërë shembjet e ndërtesave, por ata kan metoda më të mira.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android