10minuta lajme shqip blue1
Femija qe qan

01 Oct 2016

Të gjithë e dime për fenomenin tallava, dhe sa shuma të parave hidhen në ato mbramje argetuese.

Mirepo për të kuptuar se ku i gjejn lekët për të financuar këtë argëtim të shohim rastin e Skifterit te portokallis.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android