10minuta lajme shqip blue1
Bab e bir - Në Kazino

02 Oct 2016

Fenomeni i lojrave të fatit çdo ditë e më shum është i pranishëm në shoqerinë tonë.

Në vazhdim mund të ndiqni ndikimin e tij tek një familje e rëndomt përmes aktoreve të portokallis në rolin e babë dhe bir.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Femija qe qan Kimetja »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android