10minuta lajme shqip blue1
Kimetja

03 Oct 2016

Përdorimi i rrjeteve sociale ka përfshire të gjitha shtresat e shoqërisë.

Ky fenomen ka ndikuar që secili të nxjerrë më të mirën prej vetës për të pasqyrar atë në këto rrjete sociale. Zakonisht më e prekur është gjinia femërore prandaj për të kuptuar më mirë të ndiqim klipin në vazhdim.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android