10minuta lajme shqip blue1
Drejtori & Nxenësit - Dita e parë e shkollës

04 Oct 2016

Në ditët e sotme ka ndryshuar shumë mënyra e mësimdhënies.

Dikur fliste vetëm mësuesi ndërsa nxënësit vetëm dëgjonin. Mirëpo kemi një rast kur mësimi zhvillohet sikur në të kaluarën andaj ju ftojm ta ndiqni drejtorin e shkollës së portokallisë së bashku me nxënësit e tij.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android