10minuta lajme shqip blue1
Djegia e hashashit

05 Oct 2016

Vitet e fundit policia e shtetit shqiptar ka marrë disa aksione në parandalimin e kultivimit të bimëve të ndaluara.

Mirepo lidhur me këtë tem të shohim se si e menaxhuan këtë situatë policët e postbollokut të portokallis.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android