10minuta lajme shqip blue1
Doktori - Betimi i Hipokratit

07 Oct 2016

Të gjithë e dimë se profesioni i mjekut është i shenjte dhe shumë i vlefshëm prej të cilëve varet jeta jonë.

Mirepo para fillimit të profesionit ata duhet të kryejnë betimin e hiporkatit. Të shohim ngjarjen në vazhdim se si e realizojnë këtë betim mjekët e portokallis.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android