10minuta lajme shqip blue1
Call Center - Supervizori dhe shitesi

08 Oct 2016

Një fenomen tjetër i shfaqur tek në kohëve të fundit është edhe call center.

Cdo ditë e më shumë shohim vende të reja punë për call center. Për të kuptuar se si i shesin produktet e tyre përmes telefonit të shohim call center të portokallis!

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android