10minuta lajme shqip blue1
Plehrat - Edi Rama, Lulzim Basha, Sali Berisha ...!!

09 Oct 2016

Politikanët tanë janë bërë pjesë e pandashme e përditshmëris tonë, kudo nëpër portale dhe gazeta çdo ditë shohim debate rreth tyre dhe premtimet që i japin popullit.

Në vazhdim të ndjekim një skenë të portokallis rreth pozitës dhe opozites shqiptare.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android