10minuta lajme shqip blue1
Insta girls - Palestra

10 Oct 2016

Palestra apo fitnesi është bërë përditshmeri e nevojshme e secilit prej neve.

Kujdesi ndaj trupit përpos që të dukemi mirë na ndihmon edhe në shëndetin tonë. Lidhur me këtë temë të ndjekim se si bëjnë palester insta girls të emisionit portokalli!

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android