10minuta lajme shqip blue1
Policet e postbllokut - Pushimet verore

11 Oct 2016

Të gjithë i dëshirojmë pushimet verore dhe me padurim presim periudhën e verës në mënyrë që të shfrytëzojme detin për të rikuperuar energjine e humbur gjatë tërë vitit.

Lidhur me këtë temë të ndjekim se si i kanë kaluar pushimet verore policët e postbollokut të portokallisë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android