10minuta lajme shqip blue1
Bukra & Vajza - Seti fotografik

13 Oct 2016

Realizimi i fotosesioneve është bërë trend në shoqërinë tonë kohëve të fundit.

Shumica postojn nëpër rrjetet sociale fotografi të realizuara nga fotografë të ndryshëm. Në vazhdim të ndjekim realizimin e një seti fotogfrafik nga aktorët e portokallis.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android