10minuta lajme shqip blue1
Të ndezësh iPhonin me eskavator...

15 Oct 2016

Ndonjëher kur mundohemi që të tregojm se sa të fort e kemi telefonin mund të bëjmë ndonjë gjë.

Kjo e fundit ndodhi kur ata provuan ta ndezin iphonin me eskavator, mirëpo a ja dulen mban kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android