10minuta lajme shqip blue1
Drejtori & Nxenesit - Edukata qytetare!!

16 Oct 2016

Edukata qytetare është një temë shum interesante qe na prek te gjitheve ne ditet e sotshme.

Mënyra se si duhet të sillemi në shoqëri pa dyshim që duhet të mësohet së pari në familje mirëpo edhe shkolla luan rolin më të rëndesishëm. Lidhur me këtë temë të shohim klipin në mes të drejtorit dhe nxenësve të portokallis.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android