10minuta lajme shqip blue1
Instruktori i vitit 2016

21 Oct 2016

Edhe kur ta marrësh patent shoferin duhet të jesh i kujdesshëm.

Por kjo e fundit ndodhi kur një instruktor të udhëzon mire dhe ti tregon të gjitha saktët, mirëpo po ti tregoi ai në mënyr jo korrektet ti e pëson.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android