10minuta lajme shqip blue1
Fëmijët janë me të vërtetë më të mirët

25 Oct 2016

Ndonjëher jeta na mbush me gëzime kur kemi fëmij apo ndonjë shkas tjetër.

Mirëpo kur ke fëmijë të vogël në shtëpi përkundër faktit se munden me na shkaktu kokçarje ata janë më të vërtet të mirë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android