10minuta lajme shqip blue1
Ëndrra dhe denimi i saj !!

27 Oct 2016

Të gjith mund të kemi ëndrra kur shtrihemi të flejm mund të ndodh edhe të mos shohim të tilla.

Por ai e pa veten e tij duke vozitur në vetur në ëndrrën e tij, por në mes të nates i vie policia dhe i tregon se se e kishte kaluar shpejtësin e lejuar, për më shum shikojeni edhe ju vetë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android