10minuta lajme shqip blue1
Shesin pula në rrugë...

30 Oct 2016

Tregu i automjeteve në Prishtinë, tanimë nuk i ngjan një tregu të automjeteve.

Aty kanë gjet vend edhe shumë shitës të tjerë që shesin vegla pune, mjete elektronike dhe mobile të ndryshme. Kurse, rreth tregut, duke shfrytëzuar trotuarin dhe duke krijuar tollovi në atë rrugë, shiten pula, zogj dhe kafshë të ndryshme shtëpiake.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android