10minuta lajme shqip blue1
Kush punon gabon

02 Nov 2016

Ata ishin duke e zhvilluar një bisedë për emision.

Mirëpo si gabojn ata dhe si dalin njerëzit nga toka me anë të një bageri, të gjitha këto janë përmbledhje të ue ue show se si ata gabuan gjatë xhirimeve.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Drutë Jeta osht qef »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android