10minuta lajme shqip blue1
Autoshkolla

04 Nov 2016

Padyshim qe testi i patent shoferit eshte mjaft i rendesishem qe duhet te kalojme te gjithe pasi qe ne kohen qe po jetojme vetura eshte bere nje nevoje e padiskutushme.

Lidhur me kete teme te ndjekim isntagirls te portokallis se si kane kaluar ne testin e patent shoferit.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android