10minuta lajme shqip blue1
Çfarë bënë pastruesja kur pronari nuk është?!

06 Nov 2016

Ndonjëher nuk duhet ti besojm gjithkujt oër asgjë.

Kjo e fundit ishte shum interesante se si pastruesja e pastron shtëpin e pronarit të tij, mirëpo a e kupton ai këtë gjë dhe se cilat ishin gjërat që ajo i bëri aty mbrenda kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android