10minuta lajme shqip blue1
Djali do behet magjistar

07 Nov 2016

Gati të gjithë baballarët shqiptar e duan një djalë, mirëpo kur djali rritet dhe fillojne problemet ata nuk dine nga t'ia mbajnë.

Mirëpo ka edhe përjashtime si rasti i një djali që është rritur dhe nuk di cfarë të bëjë me babain e tij siqë është rasti i babë e bir tek portokalli.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android