10minuta lajme shqip blue1
Elvis Pupa - Palestra

12 Nov 2016

Palestra apo siqë i themi ne fitnesi paraqet një pjesë mjaft të rëndësishme të përditshmërise tone.

Pothujase është bërë e pamundur që secili prej nesh të paktën një herë të mos ketë shkuar në palestër. Lidhur me këtë temë të ndjekim stand up artistin Elvis Pupa.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android