10minuta lajme shqip blue1
Kamioni në anën e kundërt të rrugës!!!

13 Nov 2016

Kur të jesh i fortë gjithmon nuk mund të mbetësh ashtu.

Këtu mund të shihni një kamion se si ecën në anën e kundërt të rrugës, mirëpo për çfarë arsyeje i bëri ai këto gjëra ndiqeni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android