10minuta lajme shqip blue1
Barnatorja

14 Nov 2016

Një djalosh shkoi në barnatore për disa ilaqe.

Mirëpo kur shkoi ai të blej medikamente për sëmundjen që e kishte, por si i morri ai këto gjëra dhe a morri barna apo morri disa ilaqe popullore kjo ju mbetet që ju ta ndiqeni në video.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android