10minuta lajme shqip blue1
Dasma luksoze...

16 Nov 2016

Jo të gjith janë të kënaqur me veturat e tyre.

Kjo ndodh sidomos gjatë dasmave që ndodhin në Kosovë, por kjo e fundit ishte një darsëm nga Malisheva kur të gjith dasmorët kishin makina luksoze dhe të gjith kishin mbetur gojëhapur, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android