10minuta lajme shqip blue1
Edi Rama ...

17 Nov 2016

Në mënyre që të jenë sa më afër me popullin, komunikimi online i politikanëve me qytetarët përmes rrjeteve sociale është kthyer në një trend i pashmangshem kohevë të fundit.

Lidhur me këtë të ndjekim karakterin e Edi Rames tek portokallia.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android