10minuta lajme shqip blue1
Hap enën me çokollatë, ngel pa fjalë nga ajo që sheh

18 Nov 2016

Kush është adhurues i qokolladave po ta shohin këtë video nuk do ta hajnë më.

Kjo ndodhi në një enë e mbushur me qokollad, mirëpo në fund të saj doli diqka e papritur.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android