10minuta lajme shqip blue1
Kush e ngriti dronin mbi kokën e Ramës

19 Nov 2016

Jo të gjith mund të jenë trima dhe të bëjnë diqka kundër kryeminsitrave apo presidentave.

Kjo ndodhi nga disa të rinjë nga Tirana që e kishin ngritur dronin mbi kokën e Edi Ramës, dhe aty shkruante “E di Rama kërko falje për Hazvi Zelën” shkruhej ne pankarte, e cila u valevtit mbi koken e Rames gjate inagurimit te Bunk'art 2.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android