10minuta lajme shqip blue1
Leket e pensionisteve

21 Nov 2016

Jo të gjithë janë të pasur e aq më pak pensionistët.

Si duket ata nuk janë të vetmit që ankohen se nuk ju dalin parat e pensionit, por për më shum shikojeni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Kimikati Burgu »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android