10minuta lajme shqip blue1
Dinamit në këmbë

26 Nov 2016

Gjithqka që mund të shikoni në video është për vetdijen e qytetarëve.

Kjo e fundit ndodhi në qytetin e Gjakoves ku grupi i të rinjëve Gj07 prank kan bërë kinse po ju hedhin qytetarëve para këmbëve dinamit, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android