10minuta lajme shqip blue1
Edi Rama dhe Keshilltaret

29 Nov 2016

Kesaj rradhe aktoret e portokallise na sjellin rolin e kryeministrit te shqiperise dhe keshilltareve te tij.

Se si ka rrjedhur takimi ne mes tyre dhe cfare vendime u morren te ndjekim klipin ne vazhdim.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android