10minuta lajme shqip blue1
Dhurimi i gjakut

30 Nov 2016

Dhurimi i gjakut edhe nje gje shum fisnike dhe e bukur, ku prej vitesh kete gje e bejne institucionet, komunat dhe organizatat tjera ne menyre te organizuar.

Kesaj rradhe te ndjekim policet e portokallise te cilet kane shkuar per te dhuruar gjake!

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android