10minuta lajme shqip blue1
Insta Girls & Instruktori - Kruqi i kuq

01 Dec 2016

Kohet e fundit njerezit kane filluar te behen nervoz edhe pa patur ndonje arsye te veqante.

Por sigurisht ka edhe nga ata qe me te drejte nervozohen sikur rasti i instruktorit te portokallise i cili mundohet te ruaje qetesine me dy personazhet e quditshme apo instagirls te porotokallise.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android