10minuta lajme shqip blue1
Gazetari Rilind Matoshi bie pre e kamerës së fshehur

02 Dec 2016

Jo vetëm njerëzve në rrug u bëhet kamera e fshehur.

Kjo e fundit u përgadit nga emisioni Ora e Fundit, ku ata i bënë një kamer të fshehur kolegut të tij Rilind Matoshi i cili ishte në lidhje direkte.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android